Obrączka profilowana

Obrączka floral

Obrączka z odciskami 

Trwałość to podstawa 

Dzień w którym bierzemy ślub to jeden z tych dni które zapamiętujemy na całe życie. Oprócz wspomnień zostają po nim zdjęcia oraz obrączki. To właśnie one są jedyną materialną i najtrwalszą pamiątką Waszego ślubu. Dlatego warto zadbać by były wyjątkowe i dokładnie takie o jakich marzyliście. Nie idźcie na kompromisy. 

Rodzinne złoto

Wielu z nas ma schowane w szufladzie rodzinne złoto, które dostaliśmy od babci lub mamy. Często są to połamane łańcuszki lub niemodne kolczyki. Wykorzystaj je i przetop na obrączki. Recykling złota to same zalety. 

Warsztaty ślubne

Chciałbyś samemu wykonać swoje własne obrączki oraz przeżyć niesamowitą przygodę ze złotnictwem? Oferujemy możliwość własnoręcznego wykonania obrączek ślubnych. Dzięki warsztatom możesz mieć piękne wspomnienia nie tylko z wesela ale również z organizacji ślubu.

Zaczynamy od projektu

Na pierwszym spotkaniu z projektantem, ustalany jest model obrączek. W zależności od skomplikowania wzoru projektant przedstawia metodę która najbardziej pasuje do zrealizowania projektu oraz wycenę warsztatów.

Przebieg warsztatów

Na warsztatach złotniczych narzeczeni, pod okiem wykwalifikowanego złotnika żarzą, walcują, gną, szlifują, polerują swoje wymarzone obrączki. Obrączki wykonywane są ze złota próby 585. Na warsztatach możemy wykonać w zasadzie każdy dowolny model obrączki.

Gotowa realizacja

Gotowa realizacja wykonana przez narzeczonych, nie odbiega niczym od pełnowartościowego wyrobu z innych salonów. Wykwalifikowani złotnicy czuwają aby każdy etap pracy przebiegał bez zakłóceń. .

Umów się na spotkanie

Jeśli podoba Ci się jakiś niestandardowy model obrączek lub chcesz umówić się na warsztaty? Nie zwlekaj. Zarezerwuj datę spotkania już dziś. Serdecznie zapraszamy do pracowni. Czekamy z aromatyczną herbatą.

Najnowsze wzory

To tylko kilka ciekawych modeli obrączek które możemy dla Ciebie wykonać. Bardzo często Klienci przychodzą do nas z własnymi pomysłami. 

Obrączki rzeźbione

To najbardziej rzeźbiarski model jaki można sobie wyobrazić. Te obrączki to małe, niepowtarzalne dzieła sztuki.  

Obrączki profilowane

Podobają Ci się bardziej wyraziste wzory? Kto powiedział, że obrączki mają być okrągłe.? Sam wyraź się poprzez nietypowy design.

Obrączka z diamentami

Minimalistyczna obrączka w stylu boho. Która kobieta nie kocha diamentów? 

Znajdziesz nas

Adres pracowni

ul. Zajączka 2/2
Katowice

Kontakt

+48 693 394 898
office@diuczko.com

Spotkania z klientami

Poniedziałek-sobota
Prosimy o kontak telefoniczny.

Zapraszamy do kontaktu