WARSZTATY ŚLUBNE

Chciałbyś samemu wykonać swoje własne obrączki oraz przeżyć niesamowitą przygodę ze złotnictwem? Oferujemy możliwość własnoręcznego wykonania obrączek ślubnych. Dzięki warsztatom możesz mieć piękne wspomnienia nie tylko z wesela ale również z organizacji ślubu. Zaprojektujemy i wykonamy z Tobą wymarzone obrączki. Będą wyjątkowe jeśli zostaną uszyte na miarę! 

Na warsztatach złotniczych narzeczeni, pod okiem wykwalifikowanego złotnika żarzą, walcują, gną, szlifują, polerują swoje wymarzone obrączki. Obrączki wykonywane są ze złota próby 585. Na warsztatach możemy wykonać w zasadzie każdy dowolny model obrączki. Warsztaty są nie tylko wspaniałą przygodą. Pozwalają też przekuć miłość zakochanych par w najważniejszą pamiątkę ślubu.

PRZETAPIANIE  ZŁOTA

Często zdarza się, że nasze babcie lub mamy posiadają w szufladzie pokłady złotej biżuterii. Czasem są to całe pełne woreczki innym razem pojedyncze sztuki. Połamane łańcuszki, niemodne kolczyki, ząb po dziadku, ogólnie biżuteria która nam się nie podoba lub nie nadaje się do naprawy. Każdy wyrób powinien być ocechowany przez Urząd Probierczy. Rozróżniamy kilka najpopularniejszych prób złotych wyrobów. 333, 585, 750.   Teraz można je wykorzystać. Zapraszamy do pracowni. Zważymy je, pomożemy wycenić i wykorzystamy  je tworząc Wasze obrączki.  

OBRĄCZKI ŚLUBNE

Diuczko to artystyczna pracownia jubilerska, która spełni Twoje marzenia. Czy wiesz, że zamiast hurtowo produkowanej biżuterii możesz mieć coś wyjątkowego? Najlepsza biżuteria, tak jak garnitur czy suknia jest szyta na miarę!

Zajmujemy się indywidualnym projektowaniem biżuterii ślubnej w tym pierścionków zaręczynowych oraz przede wszystkim obrączek. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wymarzone obrączki. Mogą być klasyczne, artystyczne, delikatne, industrialne. W tej usłudze, w odróżnieniu od warsztatów opisanych powyżej, my wykonamy dla Was obrączki. Będą idealne i wyjątkowe.

W pracowni powstają klasyczne oraz dopasowane do pierścionków zaręczynowych obrączki, wykonywane z złota próby 585.

Wielu z nas ma otrzymane od babci lub od mamy rodzinną złotą biżuterię która przez lata nie była noszona ponieważ albo uległa zniszczeniu albo fasony wyszły z mody. Stworzymy dla Ciebie obrączki, pierścionki zaręczynowe lub rożne modele biżuterii z Twojego złota. Oszczędź jeszcze więcej!

BIŻUTERIA ŚLUBNA

Każda para pragnie by dzień zaślubin był wyjątkowy. Szczególną uwagę przykłada się do stroju. Gdy już znajdziemy tą idealną, wymarzoną suknię ślubną rodzą się nowe pytania co z fryzurą i przede wszystkim z biżuterią. Diuczko proponuje elegancką alternatywę dla tzw biżuterii ślubnej wykonanej z tanich mało eleganckich kryształków Swarovskiego. Tworząc kolekcję biżuterii z filigranu skupiliśmy się na wspólnym mianowniku tak by biżuterii sprawiała nieodłączną część sukni ślubnej. Obecnie bardzo popularne są hiszpańskie koronki. Występują zarówno w tych droższych sukniach z ekskluzywnych salonów jak i w romantycznych sukienkach w stylu boho. Biżuteria z filigranu czyli starej techniki złotniczej opartej na tworzeniu koronek z srebra idealnie dopełni każdą ślubną stylizację.

fotograf: Anna Konieczna / modelka: Anna Pilarska / suknia: Patricia Szlażko / dekoracje: Wedding Expert / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Anna Konieczna / modelka: Anna Pilarska / suknia: Patricia Szlażko / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Anna Konieczna / modelka: Anna Pilarska / suknia: Patricia Szlażko / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Anna Konieczna / modelka: Anna Pilarska / suknia: Patricia Szlażko / ozdoby do włosów: Cudne wianki / makijaż: Anna Iwanicka / lokal: Sztygarka / fryzura: Patrycja Pietrucha / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Patryk Pohl / makijaż: Alicja Janiak-Pohl / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Patryk Pohl / makijaż: Alicja Janiak-Pohl / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Anna Konieczna / modelka: Anna Pilarska / model: Łukasz Rogielski / suknia: Patricia Szlażko / garnitury: Szyk męski / lokal: Sztygarka / dekoracje: Wedding Expert / biżuteria: Diuczko

 

fotograf: Patryk Pohl / makijaż: Alicja Janiak-Pohl / biżuteria: Diuczko