Warsztaty ślubne

Przeżyjcie wspólną, ekscytującą przygodę ze złotnictwem, podczas której będziecie mogli własnoręcznie wykonać swoje, wyjątkowe obrączki ślubne. Dzięki warsztatom możecie mieć piękne wspomnienia nie tylko z wesela ale również z organizacji ślubu.

Zaczynamy od projektu

Pierwsze spotkanie z projektantem to poszukiwanie idealnego modelu obrączek. Po jego wyborze, projektant przedstawia metodę pracy, która będzie najbardziej pasować do realizacji wzoru, oraz wycenę warsztatów.

Przebieg warsztatów

Podczas warsztatów narzeczeni żarzą, walcują, gną, szlifują i polerują swoje wymarzone obrączki – a wszystko to pod okiem doświadczonego złotnika. Obrączki wykonywane są ze złota próby 585, czyli najczęściej wykorzystywanego ,,złotego środka” pomiędzy zawartością czystego kruszcu a trwałością gotowego wyrobu. Na warsztatach możliwe jest wykonanie dowolnego modelu obrączek

Gotowa realizacja

Wykonane przez narzeczonych obrączki w niczym nie odbiegają od wyrobów z renomowanych salonów jubilerskich. Wykwalifikowani złotnicy czuwają nad tym, aby każdy etap prac przebiegał bez żadnych zakłóceń. 

Trwałość ma znaczenie

Dzień, w którym bierzemy ślub, to jeden z tych dni, które zapamiętujemy na całe życie. Oprócz wspomnień, zostają po nim zdjęcia oraz obrączki. To właśnie one są jedyną materialną i najtrwalszą pamiątką Waszego ślubu. Dlatego warto zadbać, by były wyjątkowe i dokładnie takie, o jakich marzyliście. Nie idźcie na kompromisy.

Najciekawsze wzory

Obrączka profilowana

Obrączka floral

Obrączka z odciskami 

Rodzinne złoto

Umożliwiamy Klientom nadanie drugiego życia zalegającym w ich szufladach złotym wyrobom. Przetapiamy starą biżuterię, połamane łańcuszki lub kolczyki, które zdążyły już wyjść z mody, a następnie przekuwamy je w pierścionki zaręczynowe i ślubne obrączki.

Umówmy się na spotkanie

Podoba Ci się niestandardowy model obrączek? A może pragniesz wziąć udział w warsztatach? Zarezerwuj termin konsultacji już dziś. Czekamy na Ciebie w pracowni z aromatyczną kawą i herbatą!

 

Najnowsze wzory

To tylko kilka ciekawych modeli obrączek, które możemy dla Ciebie wykonać.
Masz własny pomysł? Chętnie go zrealizujemy!

Obrączki rzeźbione

To najbardziej rzeźbiarski model, jaki można sobie wyobrazić. Te obrączki to małe, niepowtarzalne dzieła sztuki.  

Obrączki profilowane

Kto powiedział, że obrączki mają być okrągłe.? Wyraź siebie poprzez nietypowy design.

Obrączka z diamentami

Minimalistyczna obrączka w stylu boho. Która kobieta nie kocha diamentów?

Znajdziesz nas

Adres pracowni

ul. Mielęckiego 4
Katowice

Kontakt

+48 693 394 898
office@diuczko.com

Spotkania z klientami

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00
Sobota w godzinach 10:00-15:00
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.